Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dnia 1 marca 2017 r. Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP we współpracy z Wójtem Gminy Brzozie zorganizowali eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom"

0
675

Dnia 1 marca 2017 r. Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP we współpracy z Wójtem Gminy Brzozie zorganizowali eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W tym roku jest to już XL edycja tego cieszącego się od lat dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli turnieju. Jest to okazja do popularyzacji wśród młodzieży postaw społecznych i zachęcenia jej do zainteresowania się sprawami ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.

W turnieju bierze udział młodzież w dwóch grupach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Zwycięzcy eliminacji gminnych będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 31 marca 2017r., w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy

Fundatorem nagród rzeczowych i dyplomów był Wójt Gminy Brzozie oraz firma IP SERWIS Paweł Drozdowicz z Brodnicy.

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)


1. Miłosz Czepek (SP Jajkowo),
2. Kinga Malinowska (SP Wielkie Leźno),
3. Kacper Weręgowski (SP Brzozie.),
4. Kacper Jaworski (SP Wielkie Leźno),
5. Julia Golińska (SP Wielkie Leźno,
6. Gosia Ochlak (SP Jajkowo)
7. Jan Kowalski (Sp Jajkowo)
8. Martyna Kamińska ( SP Brzozie)
9. Klaudia Szelągowska (SP Brzozie)

II grupa wiekowa (gimnazja)


1. Tomasz Bytner ,
2. Przemysław Kędziorski

Osoby, które zajęły pierwsze dwa miejsca w poszczególnych grupach wiekowych zostały zaproszone do udziału w eliminacjach powiatowych.

Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów na szczeblu powiatowym.