MDP Brzozie kończy udany sezon

Pierwszym tegorocznym sprawdzianem był udział w Zawodach Powiatowych w Osieku gdzie startowało 7 drużyn. Nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zajęła III miejsce. Spowodowało to jeszcze większe zainteresowanie dzieci i na Zawody Wojewódzkie do Bydgoszczy zostały przygotowane już dwie drużyny.

W dniu 12.09.2015r. w Bydgoszczy na stadionie Chemika odbyły się XIV Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Rozgrywano je zgodnie z regulaminem CTIF. Rywalizowało ze sobą 33 dziewięcioosobowych zespołów reprezentujących powiaty województwa kujawsko-pomorskiego. Młodzież musiała wykazać się podczas ćwiczenia bojowego oraz biegu sztafetowego na 400 metrów z przeszkodami. Rywalizacja była bardzo zacięta.

W klasyfikacji końcowej MDP Brzozie II zajęła bardzo dobre VII miejsce, natomiast Brzozie I sklasyfikowano na XI miejscu.

Naszą wieś reprezentowali: Marta Rubalewska, Angelika Wiśniewska, Igor Wierzchołowski, Arian Gmiński, Przemysław Paturalski, Jakub Paczkowski, Tomasz Bytner, Jakub Wierzchołowski, Marta Szrul, Joanna Paczkowska Agnieszka Domżalska, Kinga Bytner, Klaudia Szelągowska, Magdalena Bendyk, Krzysztof Szrul.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzoziu dziękuje Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za ufundowanie nagród dla uczestników zawodów oraz pokrycie kosztów wpisowego. Podziękowania również dla Wójta Gminy Brzozie za zabezpieczenie przejazdu do Bydgoszczy.