SP 7 Brodnica zwycięzcami turnieju piłki ręcznej „Kocham Ręczną na Orliku”!

Kocham ręczną 2018 - zdjęcie przedstawia wszystkich uczestników turnieju

W piątek 18 maja 2018 r. na Orliku w Brzoziu odbył się Turniej Piłki Ręcznej “Kocham Ręczną na Orliku”. W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów, 5 drużyn dziewcząt i 4 drużyny chłopców.

Projekt „Kocham ręczną na Orliku” to przedsięwzięcie ogólnopolskie realizowane przez Fundację Orły Sportu przy wsparciu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa i Ministerstwa Sportu i Turystyki finansowanym ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach wspierania projektów upowszechniania sportu dzieci i młodzieży z Programu „Sport Wszystkich Dzieci”.

Zawody oficjalnie otworzyła Pani Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Mirosława Grabowska. Turniej przebiegał w radosnej atmosferze, dzieci świetnie się bawiły – zgodnie z ideą fair-play. Nie brakowało emocji i wyrównanych pojedynków.

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyły zawodniczki SP 7 Brodnica II, drugie miejsce SP 7 Brodnica, trzecie miejsce zawodniczki SP Jajkowo, czwarte miejsce SP Brzozie i piąte miejsce SP Brzozie II.

• Najlepszą zawodniczką turnieju została: Zuzanna Stożyńska (SP 7 Brodnica II)
  • Najlepszą bramkarką turnieju została: Zuzanna Cholewczyńska (SP Jajkowo)

Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zdobyli zawodnicy SP 7 Brodnica II, drugie miejsce SP 7 Brodnica, trzecie miejsce SP Jajkowo, czwarte miejsce zawodnicy SP Brzozie.

• Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Jan Ankowski (SP Jajkowo)
  • Najlepszym bramkarzem turnieju został: Miłosz Schmidt (SP 7 Brodnica II)