TEAM BRZOZIE

TEAM BRZOZIE – bieg, rower, pływanie, morsowanie i …

Przedstawiciele grupy „Morsy Wielki Głęboczek” w składzie Andrzej Rzepka, Ewa Rzepka i Agnieszka Fiszer reprezentują i rozsławiają Gminę Brzozie startując w wielu zawodach sportowych. W miesiącu maju i już w czerwcu były to następuje starty:

  • 01.05.2017 r. – „Półmaraton Chełmżyński”  – start: Ewa Rzepka, Andrzej Rzepka i Agnieszka Fiszer (4 miejsce w kategorii K3)
  • 07.05.2017 r. – „VELO Toruń” Profesjonalny wyścig rowerowy, 35 km – Toruń , start: A. Rzepka, A. Fiszer (19 m na 61 kobiet) i Ewa Rzepka.
  • 21.05.2017 r. – Triathlon „Volvo Brodnica” – Brodnica – A. Fiszer indywidualny start na dystansie ¼ IRONMAN (950m pływanie, 45 km rower, 10,05km bieg) E. Rzepka i Andrzej Rzepka start w sztafecie ¼ IRONMAN (950m pływanie, 45 km rower)
  • 12.05.2017 r.  – „Bieg Instalatora” – Bydgoszcz – 10 km- start Ewa Rzepka (2 miejsce w kategorii K4) i Andrzej Rzepka
  • 27.05.2017 r.  – Nocny Bieg Iławski – Iława – 5 km – start: Ewa Rzepka, Andrzej Rzepka
  • 28.05.2017 r. – Wyścig MTB – Lidzbark Welski  – start: Ewa Rzepka (2 miejsce w kategorii K4),
  • 03.06.2017 r.  – „18 Dycha Kowalewska” – Kowalewo Pomorskie – 10 km, start Agnieszka Fiszer (2 miejsce w kategorii K3)
  • 04.06.2017 r. – „Dąbrowieński Bieg Dwóch Jezior” – Dąbrówno  – 5 km – start Ewa rzepka (2 miejsce) i Andrzej Rzepka.
  • 11.06.2017 r. – „Półmaraton Ostródzki – Ostróda
  • 11.06.2017 r. – „Bieg Napoleoński” – Szabda – Andrzej Rzepka I miejsce, Ewa Rzepka II miejsce
  • 18.06.2017 r. Triathlon – Starogard Gdański – MAŁŻEŃSTWO Sztafeta 1/4 na 11 drużyn, 6 miejsce Andrzej Rzepka pływanie 00:22:56, Ewa Rzepka 45 km rower 1:27:48 oraz Andrzej Rzepka bieg 10 km 00:46:38. Całkowity czas 02:40:04
  • 02.07.2017 r. – TRIATHLON Energy LIDZBARK Welski – Agnieszka Fiszer – 2 miejsce w kategorii wiekowej
  • 16.07.2017 r. – Garmin Iron TRIATHLON Płock – A. Fiszer 3 miejsce w kategorii wiekowej
  • 23.07.2017 r. – Bieg na 10 km – Gmina Łukta – Agnieszka Fiszer 2 miejsce w kat. wiekowej i 5 miejsce open
  • 13.08.2017 r.  – III Urodzinowa Działdowska Dycha – Andrzej Rzepka 10 km wynikiem 43.15. Ewa Rzepka 10 km wynikiem 50.34
  • 20.08.2017 r. – 7 Lubawska Dycha – Ewa Rzepka czas 51:03 Andrzej Rzepka czas 42:48
  • 27.08.2017 r. – TRIATHLON Energy – Mrągowo – 1⁄4 ironman ( 950 m pływanie, 45 km rower i 10,5 km biegu) – startująca Agnieszka Fiszer
  • 28.10.2017 r. – Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym – Nidzica – Ewa Rzepka: zakończenie Cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur 2017 co mnie klasyfikowało do 2 miejsce k-36-50 5km, 5 miejsce open 10 km i 3 miejsce k-45. Andrzej Rzepka M-36-50 10km 3 miejsce
  • 09.09.2017 r. – Xll RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE DOLINĄ RYPIENICY – Ewa Rzepka 10 km 52:21 k-40 2 miejsce
  • 10.09.2017 r. – Runmageddon  – Series 4391 Miejsce 5 kategoria K-40+(3) czas 01:24:22
  • 16.09.2017 r. –  Oristo Bieg Stolarski O Złoty Hebel – Ewa Rzepka czas 49:50 Andrzej Rzepka czas 43:28
  • 24.09.2017 r. – Szosowy amatorski wyścig kolarski – Mały Rudnik k. Grudziądza – Ewa Rzepka Open 3 miejsce czas 35:25
  • 15.10.2017 r. – MTB – Golub-Dobrzyń
  • 22.10.2017 r. –  Jesienny Maraton Mtb o Puchar Wójta Gminy Rybno – 1 miejsce w open w kategorii k-40 1 miejsce.
  • 11.11.2017 r. – Bieg Niepodległości 11km – Łubianka – Andrzej Rzepka czas 00:55:03 Ewa Rzepka czas 00:57:03
  • 18.11.2017 r. – Cross Duathlon – Gdańsk – Ewa Rzepka 27 km czas 2:08:17 7 open k-40 1 miejsce. Andrzej Rzepka 27km czas 1:45:03 26 open k-40 6 miejsce

Najbliższe STARTY

 

Galeria