Znamy zwycięzców turnieju tenisa ziemnego „Masarnia Brzozie Cup”!

W turnieju uczestniczyło 12 zawodników m.in. z Żuromina, Działdowa, Lidzbarka, Nowego Miasta Lub., Pacółtowa, Kurzętnika i Brzozia. Zawodnicy rozgrywali swoje mecze w czterech grupach trzy osobowych, z których awans do ćwierćfinału uzyskało po dwóch najlepszych. Następnie półfinał, mecz o trzecie miejsce i finał. W sumie zawodnicy na korcie rozegrali 20 spotkań, a łączny czas trwania turnieju to ponad dziewięć godzin.

Zwycięzcą turnieju został Marcin Romanowski (Żuromin), który w finale pokonał Romana Boberka 6:3 (Nowe Miasto Lubawskie), zaś w meczu o 3 miejsce Janusz Łukaszewski (Lidzbark) wygrał po ponad godzinnej grze z Wojciechem Milewskim (Nowe Miasto Lubawskie) 7:6 (7:5).

Uczestnicy turnieju w miłej, sportowej atmosferze spędzili niedzielne popołudnie na korcie w Brzoziu.

Nagrody i poczęstunek dla wszystkich tenisistów ufundował sponsor główny turnieju firma Masarnia Brzozie.