Bukiet kwiatów i do teatru!

Z okazji Dnia Kobiet przewodnicząca Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Brzoziu, Małgorzata Smoczyńska, zaprosiła panie z całej gminy Brzozie do teatru Baj Pomorski w Toruniu na spektakl „Krótki kurs piosenki aktorskiej”.

0
127

Znakomity pomysł, nie pierwszy, który zrodził się w gronie pań z gminy Brzozie. Potrzeba duchowych przeżyć, także kulturalnych, owocuje takimi właśnie projektami jak wyjazd do teatru.

W spektaklu prezentowanym na deskach Baja Pomorskiego w Toruniu, w roli głównej wystąpił Krzysztof Dzierma znany m. in. z filmu “U Pana Boga za piecem”. Jest to spektakl z muzyką i śpiewem na żywo. Autorzy przedstawienia opowiadają ze znawstwem ale i stosownym dowcipem, kim jest aktor i na czym polega jego sztuka, co czuje aktor, kiedy staje na scenie. To utrzymany w tonie kabaretowym autorski spektakl reżysera – Wojciecha Szelachowskiego i kompozytora – Krzysztofa Dziermy. Na końcu przedstawienia wszyscy zaśpiewali wraz z aktorami piosenkę finałową. Wspaniały śpiew, humor i gra aktorów dostarczyły widzom mnóstwa wrażeń.

Dodajmy, że bezpłatny transport w postaci gimbusa zapewnił użyczył Bogusław Błaszkiewicz, Wójt Gminy Brzozie.

(wind)
Fot. Nadesłane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here