IV Spotkanie Integracyjne KGW

0
266

W świetlicy wiejskiej w Sugajnie odbyło się IV Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Brzozie. Na spotkanie wszystkie Koła zaprosiła przewodnicząca Gminnej Rady KGW – Małgorzata Smoczyńska. Podczas spotkania przewodnicząca przedstawiła sprawozdanie z działalności Kół za 2017 rok oraz podziękowała Paniom za zaangażowanie i udział w organizowanych imprezach na terenie gminy i powiatu.

Wśród zaproszonych gości obecna była przewodnicząca Regionalnej Rady KGW w Toruniu pani Danuta Grzyb.

Impreza odbyła się przy poczęstunku przygotowanym przez panie z KGW Sugajno oraz przy wsparciu Pań z pozostałych KGW.

Na spotkanie zaproszone zostały Menadżerki reprezentujące firmę Avon. Panie opowiedziały o pielęgnacji cery w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowo panie mogły dowiedzieć się, jak wykonać poprawnie makijaż i miały okazję poznać nowości od Avon.

AVON jest światowym liderem na rynku kosmetycznym oferującym swoje produkty w systemie sprzedaży bezpośredniej. Firma jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie, a oferowane produkty dystrybuowane są przez 5 milionów Konsultantek. Avon jest firmą, która rozumie oczekiwania i zaspokaja potrzeby kobiet całego świata. Od ponad 100 lat oferuje im nie tylko wysokiej jakości produkty, ale też możliwość zatrudnienia, zarabiania, zdobywania niezależności finansowej, realizowania swoich marzeń i rozwoju osobistego. Avon to firma dla kobiet i firma bardzo kobieca – od początku swego istnienia. Choć założył ją mężczyzna – Dawid McConnell, obwoźny sprzedawca książek – to pierwszym, zatrudnionym przez niego pracownikiem była kobieta – pani Persis F.E. Albee z Winchester w stanie New Hampshire. Rozpoczęła ona dostarczanie kosmetyków do klientów pionierską na owe czasy (koniec XIX wieku) metodą sprzedaży bezpośredniej i została pierwszą Reprezentantką/Konsultantką firmy. Avon jako jedna z pierwszych firm zaoferował amerykańskim kobietom możliwość zarabiania pieniędzy oraz możliwość zdobycia ekonomicznej niezależności już na 34 lata przed uzyskaniem przez nie prawa do głosowania!

 Avon to globalny koncern kosmetyczny oferujący swoim klientom produkty wysokiej jakości. Ich receptury opracowywane są w laboratoriach w Suffern w stanie Nowy Jork, gdzie zatrudnienie znajduje międzynarodowy zespół specjalistów różnych dziedzin: biolodzy, chemicy, biochemicy, farmakolodzy.

Avon w Polsce

 Avon Cosmetics Polska istnieje od 1992. Jej najważniejszym celem jest dostarczanie do polskich domów wysokiej jakości produktów za niewygórowaną cenę. Dystrybucja kosmetyków Avonu opiera się na systemie sprzedaży bezpośredniej – niezależne Konsultantki Avon regularnie dostarczają produkty bezpośrednio do klientów. W 1997 roku w Garwolinie powstała fabryka, która obecnie nosi nazwę Avon Operations Polska i jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. Avon to nie tylko tańsze kosmetyki, ale również możliwość rozwoju dzięki czemu kobiety mogą zarabiać godnie i być KOBIETĄ NIEZALEŻNĄ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here