Kinga Zabłońska wraz z kadrą wojewódzką w Finale Mistrzostw Polski U-10 2011 !!!

W dniach 12 – 23 sierpnia 2011r. uczennica Szkoły Podstawowej w Wielkim Leźnie Kinga Zabłońska uczestniczyła w letnim obozie kadry wojewódzkiej województwa Kujawsko – Pomorskiego w ramach Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski U-10 rozgrywanego w Kluczborku (woj. Opolskie).

Do rywalizacji przystąpiły cztery kadry wojewódzkie: zachodniopomorska, pomorska, kujawsko-pomorska, wielkopolska, z których najlepsze dwie uzyskały awans do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski U-10.

4. Pomorskie 4 pkt

To historyczny awans kadry do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski U-10, który odbędzie się w Chorzowie w dniach 9-11 wrzesień 2011r.

Kinga Zabłońska w swoim debiucie w kadrze wojewódzkiej w Półfinale Mistrzostw Polski U10 zdobyła 3 bramki, w turnieju prezentowała się bardzo dobrze, wzięła udział we wszystkich 6 meczach, świetnie współpracując z koleżankami z drużyny jak i z trenerem.

Mistrzostwa Polski U-10 dla Kingi Zabłońskiej są bardzo udane, zawodniczka Szkoły Podstawowej Wielkie Leźno zachwycała trenerów, sędziów i widzów już na etapie Półfinału Wojewódzkiego Mistrzostw Polski w Brodnicy, gdzie w 4 meczach zawodniczka zdobyła 11 bramek i została królem strzelców turnieju. Swój talent potwierdziła w Szubinie w Finale Wojewódzkim Mistrzostw Polski, gdzie wraz ze swoją drużyną zdobyła v-ce mistrzostwo województwa, a sama była rewelacją turnieju w oczach trenerów całego województwa. W czterech rozegranych meczach Kinga zdobyła 18 bramek i została królem strzelców Finału Wojewódzkiego. Dzięki jej wspaniałym umiejętnościom dostała powołanie do kadry wojewódzkiej.

Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego na Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski U-10 w Kluczborku. Kinga Zabłońska pierwszy rząd, czwarta od lewej strony.