Pierwsze szkolenie komputerowe w ramach POPC za nami

0
76
W dniach 19 i 20 października br. w Szkole Podstawowej w Brzoziu odbyło się pierwsze z cyklu bezpłatnych szkoleń komputerowych dla osób dorosłych pod tytułem “Działam w sieciach społecznościowych”.
 
Uczestnicy szkolenia poszerzyli umiejętności pozwalające na bezpieczne poruszanie się w świecie sieci społecznościach, w tym m.in jak nawiązywać i kontynuować znajomości, kształtować swój wizerunek, wykorzystywać i dzielić się swą twórczością oraz korzystać z cudzej ze szczególnym uwzględnieniem regulacji prawa autorskiego, współdziałać z innymi. Obecni na szkoleniu dowiedzieli się także jak korzystać z usług e-administracji z wykorzystaniem konta w ePUAP i profilu zaufanego.
 
Przed nami jeszcze 9 dwudniowych, bezpłatnych szkoleń komputerowych, na które w dalszym ciągu można się zapisywać (do wyboru 4 tematy szkoleń: „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Rolnik w sieci”). Potrzebne dokumenty znajdują się na stronie projektu: https://popc.brzozie.pl w zakładce “Dokumenty do pobrania”.
 
Druki deklaracji uczestnictwa w szkoleniu wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Gminy w Brzoziu, I piętro – pok. nr 9, tel. 56 49 129 14.
 
__
Szkolenia realizowane są w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3. 1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here